KONTAKTY

Mgr. Patrik Bellák
Jána Švermu 2624/7
085 01 Bardejov
tel: +421 918 099 618
info@bukoveschody.sk

NOVINKY

arr3Objednávky v dostatočnom predstihuMilí zákazníci, v dostatočnom predstihu Vás chceme upozorniť a poprosiť, aby ste si urobili... arr3DopravaNašim zákazníkom ponúkame dovoz v rámci celého Slovenska. Po dohode aj v rámci EÚ. Cena dovozu... arr3Kvalita produktov - Certifikát FSCKvalita masívnych dosiek BUK A - bez chýb, bez jadra, bez sukov, bez farebných... arr3Použitie voskových olejov na drevoTvrdý voskový olej Tvrdý voskový olej je vhodný na ošetrenie drevených schodov v interiéri. Môžete... arr3Postup montáže schodovPo zakúpení schodových stupníc pokračujte v nasledujúcich bodoch: Povrchová úprava:  • Ako...

TOVAR V AKCII

naša cena 33,00 €
dostupné

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 20,00 €
dostupné
naša cena 130,00 €
dostupné
naša cena 33,00 €
dostupné


Objednávky v dostatočnom predstihu

Milí zákazníci,

v dostatočnom predstihu Vás chceme upozorniť a poprosiť, aby ste si urobili objednávky v dostatočnom predstihu, ak chcete dostať svoj tovar do konca kalendárneho roka 2022.

Podľa skúseností z predchádzajúcich rokov Vás chceme upozorniť na možné predĺženie dodacej doby tovaru z dôvodu blížiaceho sa konca roka, nakoľko to presahuje naše výrobné, skladové aj dodacie možnosti. 

Prosím Vás nečakajte do decembra, ale objednajte si tovar v dostatočnom predstihu, aby Vám bola Vaša objednávka doručená v požadovanom termíne.

Pri objednávkach prijatých po 14.11.2022 negarantujeme dodanie tovaru do konca roka 2022.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom Váš tím www.bukoveschody.sk a www.duboveschody.sk

 

ODk4NWU