KONTAKTY

Mgr. Patrik Bellák
Jána Švermu 2624/7
085 01 Bardejov
tel: +421 918 099 618
info@bukoveschody.sk

NOVINKY

arr3Čo je priebežka a čo je cink?Dĺžkovo nenadpájané dosky - priebežky (FIX) Jednotlivé lamely sú zlepené po celej dĺžke natupo v... arr3DopravaNašim zákazníkom ponúkame dovoz v rámci celého Slovenska, prípadne je možný osobný odber u nás v... arr3Kvalita produktov A/B - Certifikát FSCKvalita našich produktov BUK A/B - bez sukov, na ploche max. 25%  jadra, ojedinelé čierne očká do 5... arr3Použitie voskových olejov na drevoTvrdý voskový olej Tvrdý voskový olej je vhodný na ošetrenie drevených schodov v interiéri. Môžete... arr3Postup montáže schodovPo zakúpení schodových stupníc pokračujte v nasledujúcich bodoch: Povrchová úprava:  • Ako... arr3Dôležité upozornenieUpozornenie: Materiál z ktorého je schod vyrobený je sušený, preto je potrebné, aby bol pred...

TOVAR V AKCII

naša cena 50,00 €
dostupné
bežná cena 23,00 €
naša cena 20,00 €
dostupné
bežná cena 22,00 €
naša cena 19,00 €
dostupné

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 30,00 €
dostupné
naša cena 50,00 €
dostupné
naša cena 12,00 €
dostupné

O nás
O nás

Masívne lepené dosky (škárovka) vyrábame z najkvalitnejšieho prírodného dreva s dôrazom na jeho domáci slovenský pôvod - Made in Slovakia. Špecializujeme sa na DUB a BUK. Celý výrobný proces (od rezania, cez sušenie, lepenie až po brúsenie či olejovanie) podlieha prísnej kontrole, čo zaručuje vysokú kvalitu výsledného výrobku. Lepená doska má dokonca omnoho lepšie vlastnosti než masívne drevo: je tvarovo stála, má vyššiu pevnosť, dovoľuje lepšiu úpravu a pritom je to stále prírodný produkt. Nezanedbateľnou časťou je jej nenapodobiteľná estetickosť. Finálnym produktom sú veľkoformátové dosky, čo zaručuje širokú škálu ich použitia: sú ideálne pre vysokokvalitný nábytok, schodiská, dvere, kuchynské, pracovné či parapetné dosky. 

Špecializujeme sa predovšetkým na výrobu bukových a dubových schodov na mieru (bez povrchovej úpravy). 

Bukové a dubové schody na mieru si dokážete bez problémov namontovať aj samy a tým výrazne ušetríte. Postup práce Vám ponúkame v prílohe. 

Ak potrebujete s niečím poradiť neváhajte a kontaktujte nás emailom - info@bukoveschody.sk alebo telefonicky +421918099618.

 

ZDE4OGUyYz