KONTAKTY

Mgr. Patrik Bellák
Jána Švermu 2624/7
085 01 Bardejov
tel: +421 918 099 618
info@bukoveschody.sk

NOVINKY

arr3Kvalita produktovKvalita masívnych dosiek Dĺžkovo nenadpájané dosky -priebežky (FIX) Jednotlivé... arr3Možnosť povrchovej úpravyNašim zákazníkom ponúkame aj možnosť povrchovej úpravy. Vybrať si môžete z týchto odtieňov:  Cena... arr3Použitie voskových olejov na drevoTvrdý voskový olej Tvrdý voskový olej je vhodný na ošetrenie drevených schodov v interiéri. Môžete... arr3Postup montáže schodovPo zakúpení schodových stupníc pokračujte v nasledujúcich bodoch: Povrchová úprava:  • Ako...

TOVAR V AKCII

naša cena 30,00 €
dostupné

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 170,00 €
dostupné
naša cena 15,50 €
dostupné
naša cena 17,50 €
dostupné

O nás
O nás

Masívne lepené dosky (škarovka) vyrábame z najkvalitnejšieho prírodného dreva s dôrazom na jeho domáci slovenský pôvod - Made in Slovakia. Špecializujeme sa na DUB a BUK. Celý výrobný proces (od rezania, cez sušenie, lepenie až po brúsenie či olejovanie) podlieha prísnej kontrole, čo zaručuje vysokú kvalitu výsledného výrobku. Lepená doska má dokonca omnoho lepšie vlastnosti než masívne drevo: je tvarovo stála, má vyššiu pevnosť, dovoľuje lepšiu úpravu a pritom je to stále prírodný produkt. Nezanedbateľnou časťou je jej nenapodobiteľná estetickosť. Finálnym produktom sú veľkoformátové dosky, čo zaručuje širokú škálu ich použitia: sú ideálne pre vysokokvalitný nábytok, schodiská, dvere, kuchynské, pracovné či parapetné dosky. 

Špecializujeme sa predovšetkým na výrobu bukových a dubových schodov na mieru (bez povrchovej úpravy), ale ponúkame aj možnosť povrchovej úpravy OSMO zo širokej škály odtieňov. 

Bukové a dubové schody na mieru si dokážete bez problémov namontovať aj samy a tým výrazne ušetríte. Postup práce Vám ponúkame v prílohe.

Ak potrebujete s niečím poradiť neváhajte a kontaktujte nás emailom - info@bukoveschody.sk alebo telefonicky +421918099618.

 

YjBhMWYx